ELT 9955073 eLED VEC28-12-865-24V 60W 24V DC 865 6500K 5m rol flexibele LEDstrip met 3M plakstrip IP20 op aluminium strip plakken i.v.m. koeling
No. d'article:
Nouveau stock prévu le:
20-05-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant 9955073 Numéro d'article du fabricant.
Couleur Blanc La couleur la plus fréquente dans le produit.
5 = 50-59
6 = 60-69
2700K extra warm wit
3000K warm wit
3500K neutraal wit
4000K koel wit
5000-5500K daglicht
6000K koel daglicht
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Divisibilité 50mm Comme les bandes et les tubes LED comportent plusieurs LED ou lampes connectées en série, ils ne peuvent pas être raccourcis à toute longueur. Il est précisé ici de combien de mm le produit peut être raccourci.
Hauteur 2mm Hauteur maximale en millimètres.
Ra=90 - 100 uitstekende kleurweergave-eigenschappen
Ra= 80 - 90 goede kleurweergave-eigenschappen
Ra= 60 - 80 matige kleurweergave-eigenschappen
Ra< 60 slechte kleurweergave-eigenschappen
Lampe comprise Oui
Armatuur met of zonder lamp(en).
Largeur 10mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur de rouleau 5,0m De lengte van de rol in meters.
Nombre de LED par mètre 120 Nombre de LEDs par mètre de bande.
Puissance 60W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
Puissance par mètre 12W
Température de couleur 6500K
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
Tension 24V DC (continu) Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
Type de LED SMD
ELT 9955073 eLED VEC28-12-865-24V 60W 24V DC 865 6500K 5m rol flexibele LEDstrip met 3M plakstrip IP20