SC Power KVF-24096-TDW LED voeding 24V DC 96W Class 2 UL Listed IP66 met gestripte draden voor in- en uitgang dimbaar
No. d'article:
Nouveau stock prévu le:
04-06-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant KVF-24096-TDW Numéro d'article du fabricant.
Connexion alimentation entrée 1 x câble
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Connexion alimentation sortie Non
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Forme Rectangulaire Forme du produit.
Hauteur 42mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 70mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 226mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Puissance maximale 96W
Puissance minimale 10W
Raccordement de sortie Câble Het type aansluiting van de uitgang.
Tension de sortie 24V DC (continu) La tension de sortie est indiquée ici. Les LED commandées par la tension doivent toujours être connectées en parallèle.
Tension d'entrée 100V-277V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Câblage prémonté Uitvoering van het voorschakelapparaat.