ELT 9907185 DLCM 14/120...350-3B-C2-M2D LEDdriver 120 t/m 350mA Dali, Dali-2 dimbaar opbouw met trekontlasting instelbaar d.m.v. dipswitches 120mA 1,7-4,8W, 160mA 2,2-6,4W, 180mA 2,5-7,2W, 220mA 3,7-8,8W, 250mA 3,5-10W, 280mA 3,9-11,2W, 350mA 4,9-14W
No. d'article:
45 pièces maintenant en stock
Nouveau stock prévu le:
21-05-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant 9907185 Numéro d'article du fabricant.
Connexion alimentation entrée 1 x bornier à pression
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Connexion alimentation sortie 1 x bornier à pression
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Courant de sortie 120mA, 160mA, 180mA, 220mA, 250mA, 280mA, 350mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Forme Rectangulaire Forme du produit.
Hauteur 23mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 60mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 86mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Raccordement de sortie 1 x bornier à pression Het type aansluiting van de uitgang.
Tension d'entrée 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Ballast à appliquer, serre-câble inclus Uitvoering van het voorschakelapparaat.
ELT 9907185 DLCM 14/120...350-3B-C2-M2D LEDdriver 120 t/m 350mA Dali, Dali-2 dimbaar opbouw met trekontlasting
instelbaar d.m.v. dipswitches 120mA 1,7-4,8W, 160mA 2,2-6,4W, 180mA 2,5-7,2W, 220mA 3,7-8,8W, 250mA 3,5-10W, 280mA 3,9-11,2W, 350mA 4,9-14W