KGP CC30W350-700CG LEDdriver niet dimbaar opbouw met trekontlasting
No. d'article:
7 pièces maintenant en stock
Nouveau stock prévu le:
20-05-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant CC30W350-700CG Numéro d'article du fabricant.
Connexion alimentation entrée 1 x bornier à pression
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Connexion alimentation sortie Non
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Couleur Blanc La couleur la plus fréquente dans le produit.
Courant de sortie 350mA, 400mA, 450mA, 500mA, 550mA, 600mA, 650mA, 700mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Forme Rectangulaire Forme du produit.
Hauteur 23mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 44mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 137,5mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Raccordement de sortie 1 x bornier à pression Het type aansluiting van de uitgang.
Tension d'entrée 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Ballast à appliquer, serre-câble inclus Uitvoering van het voorschakelapparaat.
350mA 9,4-15,7W, 400mA 10,8-18W, 450mA 12,1-20,2W, 500mA 13,5-22,5W, 550mA 14,8-24,7W, 600mA 16,2-27W, 650mA 17,5-29,2W, 700mA 18,9-31,5W