HEP G5LT10W700LR-Z 700mA 6-9W LEDdriver dimbaar opbouw met trekontlasting
No. d'article:
48 pièces maintenant en stock
Nouveau stock prévu le:
13-06-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant G5LT10W700LR-Z Numéro d'article du fabricant.
Connexion alimentation entrée 1 x bornier à pression
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Connexion alimentation sortie Non
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Courant de sortie 700mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Facteur de puissance 0,9
Forme Rectangulaire Forme du produit.
Hauteur 22mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 40,4mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 85mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Puissance maximale 9W
Puissance minimale 6W
Raccordement de sortie 1 x bornier à pression Het type aansluiting van de uitgang.
Tension d'entrée 220V-240V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Ballast à appliquer, serre-câble inclus Uitvoering van het voorschakelapparaat.