Mean Well HVGC-240-700AB LEDdriver 700mA 240W IP65 met gestripte draden voor in- en uitgang 0-10V, 1-10V,10V PWM, Potentiometer (potmeter) dimbaar
No. d'article:
Nouveau stock prévu le:
16-05-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant HVGC-240-700AB Numéro d'article du fabricant.
Connexion alimentation entrée 1 x câble 0,3m
De manier waarop de spanning kan worden aangesloten.
Connexion alimentation sortie Non
De manier waarop de spanning kan worden afgetakt voor doorlussing.
Courant de sortie 700mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Dimmable 1-10V, Potentiomètre, 0-10V, 10V PWM Sommige lampen en voorschakelapparaten zijn dimbaar. Er zijn verschillende soorten dimmers en verschillende manieren om een voorschakelapparaat of transformator te dimmen. Bij onvoldoende kennis, informeer bij onze afdeling verkoop.
Hauteur 38,6mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 68mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 254,2mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Raccordement de sortie 1 x câble 0,3m Het type aansluiting van de uitgang.
Tension d'entrée 230V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Câblage prémonté Uitvoering van het voorschakelapparaat.