ELT 9918311 LCM 42/350...1050-E LEDdriver 350 t/m 1100mA 42W inbouw
No. d'article:
46 pièces maintenant en stock
Nouveau stock prévu le:
21-05-2026 Après la commande
Propriétés
Numéro d'article du fabricant 9918311 Numéro d'article du fabricant.
Couleur Blanc La couleur la plus fréquente dans le produit.
Courant de sortie 350mA, 400mA, 500mA, 550mA, 580mA, 630mA, 700mA, 750mA, 755mA, 800mA, 870mA, 920mA, 950mA, 1000mA, 1050mA, 1100mA Per type LED is er een andere driver nodig. Stroom gestuurde LED's van 350, 700, 1050 en 1400mA worden in serie geschakeld. Dit gaat makkelijk met een LED verdeler. Niet gebruikte uitgangen worden met een draadje kortgesloten. Bij in bedrijf nemen eerst de draden aansluiten, dan pas spanning erop! Nooit draden losmaken onder spanning!
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Forme Rectangulaire Forme du produit.
Hauteur 29,5mm Hauteur maximale en millimètres.
Largeur 69mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 108mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Puissance maximale 42W
Tension d'entrée 198V-264V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden met een streepje ertussen.
U kunt het product toepassen binnen deze grenswaarden.
Version de ballast Ballast à incorporer, serre-câble exclus Uitvoering van het voorschakelapparaat.
350mA 15,5-25W, 400mA 14-28W, 500mA 16,5-34W, 550mA 18-36W,580mA 19-38W, 630mA 19-38W, 700mA 21-42W, 750mA 22,5-41W, 755mA 22,5-41W, 800mA 23-40W, 870mA 24-39W, 920mA 25,5-39W, 950mA 26,5-38W, 1000mA 27-39W, 1050mA 27,5-38W, 1100mA 28,5-33W