Interlight IL-P595K3UC+ Dream+ LED inlegpaneel 595x595mm 40W 930 UGR <19 exclusief LEDdriver
No. d'article:
Fin de série
Propriétés
Numéro d'article du fabricant IL-P595K3UC+ Numéro d'article du fabricant.
Couleur Blanc La couleur la plus fréquente dans le produit.
5 = 50-59
6 = 60-69
2700K extra warm wit
3000K warm wit
3500K neutraal wit
4000K koel wit
5000-5500K daglicht
6000K koel daglicht
Courant constant 1050mA Bij stroomsturing worden de LED's in serie geschakeld. De driver moet de juiste stroomsterkte kunnen leveren.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Dimensions extérieures 595x595mm De buitenmaat is de grootste maat, vaak van de lampkop.
Facteur de puissance 0,95
Hauteur 11mm Hauteur maximale en millimètres.
Ra=90 - 100 uitstekende kleurweergave-eigenschappen
Ra= 80 - 90 goede kleurweergave-eigenschappen
Ra= 60 - 80 matige kleurweergave-eigenschappen
Ra< 60 slechte kleurweergave-eigenschappen
Largeur 595mm Largeur maximale en millimètres.
Longueur 595mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Puissance 40W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
Température de couleur 3000K
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
Tension 230V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
Type de luminaire Faux plafond Soort armatuur op toepassing.
UGR <19