Interlight IL-T15R36K4 LED spot rond 3f railadaptor 15W 4000K 36° zwart LED railstraler 4000K universele 3f railadaptor en 36° reflector
No. d'article:
Fin de série
Propriétés
Numéro d'article du fabricant IL-T15R36K4 Numéro d'article du fabricant.
Couleur Noir La couleur la plus fréquente dans le produit.
Het eerste cijfer is de bescherming tegen voorwerpen en stof:
IP 0x - niet beschermd
IP 1x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 50 mm
IP 2x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 12 mm (aanrakingsveilig)
IP 3x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 2,5 mm
IP 4x - beschermd tegen voorwerpen met een diameter groter dan 1 mm
IP 5x - beschermd tegen stof (stofvrij)
IP 6x - stofdicht
Het tweede cijfer is de bescherming tegen water:
IP x0 - niet beschermd (gewoon)
IP x1 - beschermd tegen druppelend water (druipwaterdicht)
IP x2 - beschermd tegen druppelend water bij een schuine stand tot 15 graden
IP x3 - beschermd tegen sproeiend water (regenwaterdicht)
IP x4 - beschermd tegen opspattend water (spatwaterdicht)
IP x5 - beschermd tegen waterstralen (spuitwaterdicht)
IP x6 - beschermd tegen stortbuien
IP x7 - beschermd tegen onderdompeling (30 minuten tot 1 meter diep) (waterdicht)
IP x8 - beschermd tegen verblijf onder water (drukwaterdicht)
Diamètre 70mm Le diamètre en millimètres, mesuré au point le plus large.
Facteur de puissance 0,90
Ra=90 - 100 uitstekende kleurweergave-eigenschappen
Ra= 80 - 90 goede kleurweergave-eigenschappen
Ra= 60 - 80 matige kleurweergave-eigenschappen
Ra< 60 slechte kleurweergave-eigenschappen
Lampe comprise Oui
Armatuur met of zonder lamp(en).
Longueur 141mm Longueur du produit en millimètres. Quant aux tubes fluorescents, elle exclut les broches métalliques à l'extrémité, sauf indication contraire.
Puissance 15W Het vermogen dat de lamp opneemt. Dit is exclusief het vermogen van een eventueel voorschakelapparaat of transformator.
Température de couleur 4000K
2700K: extra warm wit
3000K: warm wit
3500K: neutraal wit
4000K: koel wit
5000-5500K: daglicht
6000K: koel daglicht
Tension 230V Hier kan een vaste spanning staan of twee waarden. U kunt het product dan toepassen binnen deze grenswaarden.
Type de luminaire Rail 230V tri-phasé Soort armatuur op toepassing.
De 3 fase railadaptor is universeel en op de meeste merken rail toepasbaar.
Interlight IL-T15R36K4 LED spot rond 3f railadaptor 15W 4000K 36° zwart